O nas

średnia ocen: 0.0
aktualnie: OTWARTE do 20:00

Walka z niedoskonałościami to nie lada wyzwanie. Dlatego powierz swój wygląd prawdziwym profesjonalistom. Odwiedź warszawską Klinikę Kosmetologii J&T Krzemińscy. To renomowane miejsce, w którym uroda klientów pielęgnowana jest przez specjalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy kosmetyki.

Eksperci z J&T Krzemińscy swoje doświadczenie zdobywali w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ich ogromna wiedza oraz wysokie umiejętności zostały potwierdzone licznymi dyplomami oraz certyfikatami. To osoby, które potrafią właściwie zdiagnozować problemy skórne i opracować skuteczny plan poprawy stanu cery. Warto również zaznaczyć, że eksperci z Kliniki Kosmetologii J&T Krzemińscy zawsze są otwarci na rozmowę z klientami i wychodzą naprzeciw ich indywidualnym potrzebom.

W ofercie Kliniki Kosmetologii J&T Krzemińscy znajdują się profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii, takie jak zabiegi z kwasem pirogronowym, glikolowym czy TCA. Tutaj są wykonywane zabiegi medycyny estetycznej m.in. – mezoterapia, botox, wypełnienia kwasem hialuronowym oraz usuwanie cellulitu, zmian skórnych czy zamykanie popękanych naczynek. Co więcej, można tu także skorzystać z podstawowych zabiegów kosmetycznych, takich jak oczyszczanie skóry, henna i regulacja brwi czy peeling kawitacyjny.

Klinika Kliniki Kosmetologii J&T Krzemińscy położona jest w samym centrum stolicy, przy ul. Marszałkowskiej 15A (lokal 4).

Klinika Kosmetologii Estetycznej J&T Krzemińscy:
- Endermologia Medyczna
- Wypełnienie kwasem hialuronowym
- Mezoterapia igłowa

DANE KONTAKTOWE

Klinika Kosmetologii J&T Krzemińscy

Marszałkowska 15A lok 4
00-626 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
09:00 - 20:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
09:00 - 20:00
Nd ZAMKNIĘTE